GM PlastGM Plast
GM Plast
2019-09-26 Filtr anysmogowy do nawiewników okiennych Brookvent

 

 

Właściwości filtra

RESPILON® - Tkanina użyta w filtrze NovaAir posiada właściwości ograniczające przenikanie alergenów i smogu do wnętrza budynków, dzięki czemu możemy oddychać zdrowym i czystym powietrzem. Zbudowana z warstw nanowłókien membrana, chroni przed smogiem, zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewnia dopływ czystego powietrza.


 

 

 

 

czytaj więcej >>

Poprzez zastosowanie produktów ograniczających przenikanie alergenów i smogu do wnętrza budynków, możemy cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem przez cały rok.

Filtr NovaAir jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną oddychać czystym powietrzem w pomieszczeniu. Filtr jest szczególnie zalecany osobom żyjącym w bardzo zanieczyszczonych obszarach, rodzinom z dziećmi i osobami starszymi, kobietom w ciąży, ludziom cierpiącym na alergie lub astmę czy tez osobom z osłabionym układem odpornościowym.

Specyfika działania

RESPILON® jest bardzo gęstym splotem materiału zawierającym włókna o średnicy 50-150 nanometrów. Dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości nanowłókna tworzą mocną strukturę. RESPILON® zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki. Co to oznacza w praktyce? Wirusy, bakterie, kurz, smog, pyłki, pleśń lub roztocza - żadne z nich nie mogą przeniknąć przez jej pory. RESPILON® zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, infekcjami, alergiami przy jednoczesnym zachowaniu przepuszczalności dla powietrza.

Konserwacja

Najprostszy z zalecanych przez nas sposobów czyszczenia to:

 • wyjęcie filtra z nawiewnika;
 • wstawienie do wanny /kabiny prysznicowej;
 • rozpuszczenie niewielkiej ilości delikatnego detergentu (typu mydło lub płyn do zmywania) w wodzie i przelanie jej do pojemnika z rozpylaczem;
 • dokładne opłukanie obu stron pod prysznicem w delikatnym strumieniu letniej wody (najlepiej pod kątem ok. 45 stopni);
 • naniesienie detergentu za pomocą rozpylacza na powierzchnię membrany od strony przewidzianej do ekspozycji zewnętrznej (ciemniejsza, polipropylenowa);
 • pozostawienie na około 15 minut;
 • dokładne spłukanie detergentu i brudu z obu stron w delikatnym strumieniu letniej wody (najlepiej pod kątem ok. 45 stopni);
 • pozostawienie do wyschnięcia.

 

 

 

 

2017-01-23 CERTYFIKAT SOMFY IO HOME CONTROL DLA GM PLAST

GM PLAST jest autoryzowanym partnerem firmy SOMFY.

Informujemy, że firma GM PLAST jest autoryzowanym partnerem firmy SOMFY,.

czytaj więcej >>

Informujemy, że firma GM PLAST jest autoryzowanym partnerem firmy SOMFY,.

Posiadamy niezbędna wiedzę, czego potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat na temat znajomości zagadnień dotyczących produktów SOMFY IO.

W naszych produktach stosujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty marki SOMFY.

2015-11-06 Premidoor 88+ LUX w ofercie GM PLAST

Kömmerling 88+ Lux dla drzwi podnoszono-przesuwanych typu HST.

czytaj więcej >>

Firma GM PLAST wprowadziła do oferty nowy system Kömmerling 88+ Lux dla drzwi podnoszono-przesuwanych typu HST, dający nowe mozliwości w aranżacji budynków, w których ważną role odgrywają maksymalnie duże powierzchnie przeszklonych okien i drzwi.

PremiDoor 88 lux
Więcej światła, więcej ciepła, więcej mozliwości projektowych

Z systemem PremiDoor 88 lux udało się marce Kömmerling w realizacji jednego z kluczowych wymagań architektów: dużo większa powierzchnia szkła.
W obszarze oszklenia stałego w rzeczywistości może przenikać wiecej światła niż przez podobne konstrukcje ze skrzydłem. Oszklenie jest wykonane za pomocą zewnętrzych filigranowych listew z aluminium.

     Przemawiający za tego typu kosntrukcjami jest estetyczny wygląd i bardzo dobre warunki energetyczne.
     Większa powierzchnia szkła - większe zyski energii słonecznej.
     Duże, przeszklenie stałe do 54 mm grubości szkła.
     Dostępne w wariantach zarówno w klasycznej bieli, foliowane oraz w systemie nakładek aluminiowych AluClip.
     Idealna równowaga pomiędzy izolacją termiczną i statyczną:
     Maksymalny rozmiar elementu 6,50 x 2,90 m dla koloru białego,
     Współczynnik Uf = 1,2-1,3 W / (m2K).

2015-01-23 Zapraszamy do obejrzenia ktrókiego filmu o naszej firmie :)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszej firmie i współpracy z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii:)

Prosimy oglądać z dźwiekiem :)

link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qzxTT8zWdgs

 

czytaj więcej >>

.

 

 

2014-10-02 KPS Chemik Police wygrywa Superpuchar Polski !!!

Gratulujemy naszym siatkarkom !!!

 

czytaj więcej >>

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczyniki sie do kolejnego sukcesu, czyli zdobycia Superpuicharu Polski.

Gra była niezwykle emocjonująca, ale jak zawsze dziewczyny staneły na wysokości zadania i pokazały swoją bardzo wysoka formę.

Hip Hip hurrraaaaaaaaaa !!!!!

2014-06-06 Co nam dało wejście do UNII EUROPEJSKIEJ?

GM PLAST w roku 2005, porównaj ze stanem obecnym........

czytaj więcej >>

.

2014-05-30 Zapewniamy profesjonalny transport okien

Zakładka "TRANSPORT" na dole strony przedstawia informacje dotyczące dostawy okien i drzwi naszym transportem.

czytaj więcej >>

.

2014-04-29 CHEMIK POLICE MISTRZEM POLSKI!!!!!

KPS CHEMIK POLICE ZOSTAŁ OFICJALNYM MISTRZEM POLSKI !!!!

czytaj więcej >>

,

2014-04-29 Targi Fensterbau Frontale 2014

Grupa PROFINE z którą jesteśmy związani pokazała na tegorocznych targach w Norymberdze swoją silną pozycję lidera w branży.

czytaj więcej >>

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z tegorocznych targów w Norymberdze Fensterbau Frontale 2014.

Na wystawie mozna było zobaczyc międzyinnymi noą powłokę PRO COVER TEC, drzwi harmonijkowe z niskim progiem wpuszczanym w posadzkę, nowe rozwiązania uchylaczy naświetla. Na stoisku firmy ROTO zostały zaprezentowane nowe zawiasy do ciężkich skrzydeł POWERHINGES.

Dziękujemy grupie PROFINE za tak wspaniałe przyjęcie swoich klientów i gratulujemy bardzo udanej prezentacji nowego nowej silnej marki.

2014-03-21 Nowy podwyzszony standard dla okien.

Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort uzytkowania naszych okien wprowadzilismy nowy podwyższony standard wyposażenia.
 

 

czytaj więcej >>

W standardzie nasze okna są wyposażone w dwa punkty antywyważeniowe (dotychczas był 1 punkt antywyważeniowy), oraz klamka zwykła zostaje zastapiona najwyzszej jakości antywyważeniową klamka HOPPE SECUSTIK.

2014-03-17 HAPPY BIRTHDAY DEAR BOSS :)

.

czytaj więcej >>

.

2014-03-14 WYGRANY FINAŁ PUCHARU POLSKI

BRAWO BRAWO!!! MAMY SUKCES!!!!

Działo sie działo, ale finał PUCHARU POLSKI w piłce siatkowej wygrał klub CHEMIK POLICE!!!

czytaj więcej >>

.

2014-01-22 BYDGOSZCZ ZDOBYTA !!!

Kibice z GM PLAST dziekują za wspaniałą grę Chemika Police

czytaj więcej >>

BYDGOSZCZ ZDOBYTA !!!

2014-01-15 Nowe biuro GM PLAST juz otwarte!!!

Szanowni Państwo, Panie i Panowie stało się...

Od dawna oczekiwana zmiana, budząca wielkie nadzieje i zainteresowanie naszych klientów i kontrahentów stała się faktem. Dzięki Programowi Regionalnemu  Narodowej Strategii Spójności w oparciu o projekt współfinansowany przez Unię Europejską

czytaj więcej >>

z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 wybudowano halę produkcyjną stolarki okiennej
wraz z zapleczem biurowym. Końcowych odbiorów dokonano w grudniu 2013 i  tuż po Nowym Roku nastąpiło przeniesienie części biurowej  do "nowego budynku"

          Nasz biurowiec to bardzo udana próba rewitalizacji budynku z 1938 roku zbudowanego przez Niemców w konstrukcji  szkieletowo betonowej  jako fragment niemieckiej fabryki paliw syntetycznych. Przy modernizacji obiektu zachowano pierwotny fabryczny charakter dodając mu nowoczesne rozwiązania stolarki okiennej aluminiowej wraz ze wschodnią i zachodnia przeszkloną ścianą słupowo ryglowa Reynaers CW50 a jednocześnie zachowując i odnawiając starą elewacyjną cegłę klinkierową. Na południowej ścianie zamontowano nowoczesne zewnętrzne żaluzje fasadowe z napędami elektrycznymi i sterowaniem drogą radiową. Wnętrza biur utrzymane są formie prostej z dodatkami elementów betonu ozdobnego w kolorystyce szarostalowej. Dla wysokiego komfortu osób pracujących biurowiec wyposażono we wszelkie możliwe nowoczesne rozwiązania takie jak podgrzewaną podłogę z regulacją każdego piętra, klimatyzację dwustrefową na każdym piętrze, nowoczesną centralę  wentylacyjną do wymiany powietrza na świeże ze wstępnym podgrzewaniem aby nie powodować skoków temperatury. Klatka schodowa wyposażona została w centralę pożarową  i automatyczną klapę oddymiającą. Każde piętro posiada instalację hydrantową ppoż i oświetlenie ewakuacyjne.  Piętra biurowe wyposażono w nowoczesne i bardzo funkcjonalne meble firmy Bogmar. Stanowiska pracy połączono siecią teleinformatyczną  z własną serwerownią. Ten bardzo wygodny budynek spełnia normy energooszczędności i bezpieczeństwa. Z pewnością będziemy z niego bardzo zadowoleni.

Na drodze naszego rozwoju zrobiliśmy wielki krok by stać się firmą na wizerunkowym poziomie europejskim i móc sprostać wyzwaniom handlowym rynku.

Zespół  GM PLAST na starcie 2014 roku jest gotowy do działania.

 

Serdecznie Państwa zapraszam do odwiedzenia naszej nowej siedziby 

 

 

Krzysztof Petri            

Dyrektor handlowy

 

2014-01-13 ORKIESTROWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

GM PLAST wspiera WIELKĄ ORKIESTRE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W zdrowym ciele, zdrowy duch to hasło przyświecało  nam gdy myśleliśmy o wzięciu udziału w Orkiestrowym Turnieju  Piłki Siatkowej. Na  potrzeby tej imprezy  okazało się, że jesteśmy w stanie wystawić siatkarską reprezentację GM PLAST.

czytaj więcej >>

 


W zdrowym ciele, zdrowy duch to hasło przyświecało  nam gdy myśleliśmy o wzięciu udziału w Orkiestrowym Turnieju  Piłki Siatkowej. Na  potrzeby tej imprezy  okazało się, że jesteśmy w stanie wystawić siatkarską reprezentację GM PLAST. Bynajmniej nie trzeba było długo szukać – chętnych na treningi  pojawiło się bardzo wiele osób z grona naszych pracowników. Pozostali, obiecali nam gorący doping na turnieju. Przez kilka dni chłopaki ćwiczyli siatkarskie rzemiosło na wieczornych spotkaniach. Nadszedł dzień turnieju i spora trema. Nasze trenerki zawodniczki Chemika Police Anna Grejman i Dominika Sobolska dzielnie udzielały nam wszelkich fachowych wskazówek łagodząc nerwową atmosfertę w zespole debiutującego na boisku GM PLAST. Niestety… nasz rywal firma Aluhak okazał się sportowo lepszy w tym starciu ale co tam, zabawa była przednia. Obiecaliśmy wziąć rewanż na naszych przeciwnikach. Gorąco dziękujemy naszym kibicom z Prezesem wraz Żoną na czele za doping i obiecujemy dalej  pracować nad poprawą formy sportowej. Przy okazji licytacji, które towarzyszyły turniejowi  organizatorzy  zebrali  1900 zł. Hitem dla nas była licytacja honorowego jednodniowego objęcia fotela starosty polickiego, którą wygrał ...nasz Prezes -Grzegorz Krasowski. Czekamy więc na objęcie tego zaszczytnego stanowiska. Podczas imprezy na hali sportowej w Policach, w sumie zebrano  5.427,86 zł – dla akcji Jurka Owsiaka.   Warto było uczestniczyć w takiej imprezie.  Naszym trenerkom i kibicom serdecznie dziękujemy  za okazaną pomoc i zrozumienie.
Sie ma !

 

2013-12-17 Nowość!

Od niedwana w naszej  ofercie są okna skandynawskie z PVC Rehau Nordic-Design Plus. Zalety systemu okiennego Nordic-Design plus do tradycyjnych skandynawskich okien otwieranych na zewnątrz:

 

 

czytaj więcej >>

 • doskonałą stabilność profili uzyskuje się dzięki zastosowaniu nowatorskiego tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO
 • głębokość zabudowy umożliwia stosowanie pakietów szyb o wysokiej energooszczędności
 • w oknach otwieranych na zewnątrz ochronę przeciwwłamaniową zapewniają okucia z grzybkiem ryglującym i stabilne zaczepy
 • nowoczesne uszczelki i okucia ułatwiają komfortowe otwieranie i zamykanie okien (także z funkcją mikrowentylacji)
 • fabrycznie wciągnięte lub koekstrudowane uszczelki zgrzewalne umożliwiają racjonalizację produkcji i gospodarki magazynowej
 • gładka, wysokiej jakości powierzchnia zewnętrzna profili HDF (High Definition Finishing) jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji
 • profile są przyjazne środowisku i mogą być poddawane recyklingowi

2013-12-17 Nowość!

Wprowadzilismy do naszej oferty innowacyjny produkt - okna drewniano-aluminiowe w systemie ALU-HOLZ GEMINI.

czytaj więcej >>

.

2013-12-17 Witamy na naszej nowej witrynie internetowej!

Za jej pośrednictwem  będziemy informować Państwa o naszych produktach i wszystkich nowościach wprowadzanych do oferty.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

czytaj więcej >>

Za jej pośrednictwem  będziemy informować Państwa o naszych produktach i wszystkich nowościach wprowadzanych do oferty.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

transport technologia jakość gwarancja
facebook twitter
S2 Production

szybki KONTAKT

GM PLAST
Police, ul. Tanowska 16A
tel. +48 91 483 91 80
tel./fax +48 91 483 91 81
tel. +48 501383009
tel. +48 507069700
e-mail: kontakt@gmplast.pl

BIURO czynne

poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00

Godziny pomiaru i montażu
dostosowujemy do potrzeb Klienta
Pomorze Zachodnie
© Copyright GM PLAST 2013
projekt: e-sense