GM PlastGM Plast
GM Plast


Firma GM PLAST Sp. z o.o. została założona w 1998 roku.

GM PLAST Sp. z o.o. jest  największym producentem stolarki otworowej z PVC na systemie Kommerling w Polsce. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, parapety.

GM PLAST Sp. z o.o. jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonych pracowników, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Obecnie dostarczamy nasze produkty do wielu krajów w Unii Europejskiej głównie na rynki Belgii i Francji. Dostarczamy nasze produkty własnym transportem w celu zachowania ich najwyższej jakości. Wszystkie produkty posiadają znak CE i są poddawane ścisłej kontroli w trakcie całego procesu produkcyjnego..

Naszym celem jest wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania Klientów, którzy szukają okien i drzwi najwyższej jakości.NOWOCZESNA I PROFESJONALNA
linia produkcyjna
 
transport technologia jakość gwarancja
facebook twitter
S2 Production

szybki KONTAKT

GM PLAST
Police, ul. Tanowska 16A
tel. +48 91 483 91 80
tel./fax +48 91 483 91 81
tel. +48 501383009
tel. +48 507069700
e-mail: kontakt@gmplast.pl

BIURO czynne

poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00

Godziny pomiaru i montażu
dostosowujemy do potrzeb Klienta
Pomorze Zachodnie
© Copyright GM PLAST 2013
projekt: e-sense